Yıllar önce Playboy’a çıplak poz vermişti! ‘Erkek hayranlarımın sayısı katlanarak arttı’

80’li yılların pop ikonu Tiffany, 2002 yılında Playboy dergisine verdiği cüretkar pozlarla çok konuşulmuştu. Şu an 52 yaşında olan şarkıcı, Fox News’a konuşarak olay olan fotoğraf çekiminden bahsetti.

Eski pırıltılı günlerinden uzak olsa da kariyerine hâlâ devam eden ünlü isim, 20 yıldan uzun bir sürenin ardından yarı çıplak pozlardan hiç pişman olmadığını açıkladı.

“PLAYBOY’UN POZ VERMEMİ İSTEMESİ BİR ONURDU”

Söz konusu fotoğraf çekimini sevdiğini dile getiren Tiffany, şu ifadeleri kullandı:

Yaptığımın harika bir şey olduğunu düşündüm. İnsanlar ‘Tiffany tek şarkıdan sonra piayasan silinecek bir şarkıcı, küçük alışveriş merkezi kızı’ diyorlardı. Ve bu fotoğraf çekimi, onların benim kim olduğuma dair algılarını tamamen değiştirdi. Playboy’un benden poz vermemi istemesi bir onurdu ve çekimden çok mutlu oldum.

“VÜCUDUM ÇOK İYİ DURUMDAYDI”

Ünlü isim, kendini ‘harika hissettiğinden’ emin olmak için fotoğraf çekiminden önce diyet yaptığını da açıklayarak; “Vücudum çok iyi durumdaydı. Bu yüzden bu deneyime her zaman sevgiyle bakacağım” dedi.

“HAYRAN KİTLEM DEĞİŞTİ”

Bu fotoğraf çekimiyle ‘saf kız’ kimliğinden de sıyrılan Tiffany, Playboy fotoğraflarından sonra hayran kitlesinin değiştiğini de söyledi:

Benim hayran kitlem genellikle kadın dinleyicilerden oluşuyordu. O çekimden sonra erkek hayranlarımın sayısı katlanarak arttı. Beni sadece Playboy yüzünden de takip edebilirlerdi. Ama ben onları gerçek müzik hayranlarına dönüştürdüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir